اتحادیه اصناف

اتحادیه اصناف

حمایت اتحادیه اصناف کشور از جشنواره بین المللی صنایع دستی ایران
غلامرضا حسن پور ریاست سازمان بسیج اصناف کشور در بازدید از دبیرخانه نخستین جشنواره بین المللی صنایع دستی ایران ضمن ابراز خرسندی از برگزاری چنین برنامه ای در سطح بین المللی و افتخارآفرینی هنرمندان چیره دست صنایع دستی کشور ،ازحمایت تمام قد اتحادیه اصناف ایران از جشنواره خبرداد.
حسن پور عنوان کرد: با وجود مشکلات اقتصادی فعلی که در کشور حاکم است،علی الخصوص در پی شیوع ویروس کرونا، برگزاری چنین جشنواره ای به خودی خود نقطه ای امید را در دل هنرمندان این مرز و بوم روشن نگه می دارد.
نصیر ملت دبیرجشنواره بین المللی صنایع دستی ایران در این جلسه بخش های مختلف جشنواره را معرفی نمود و اذعان داشت : علاوه بر برنامه های اصلی و جنبی این جشنواره،قرار است که از ۶ هنرمند داخلی و خارجی تجلیل شده و “نشان دست خلاق” به آنان اهداء گردد.
دبیرجشنواره افزود: برگزاری مسابقه “همای زرین” و تجلیل از آثار برتر هنرمندان در ۲۰ رشته صنایع دستی، تجلیل از پنج هنرمند پیشکسوت و ۱۰ اثر خلاق، برگزاری پنج مسابقه جنبی صنایعی دستی با محوریت طراحی و استارتاپ‌های صنایع دستی از برنامه‌های اصلی این اتفاق است.
جعفرجعفرصالحی دبیرفنی جشنواره در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از حضور ریاست محترم سازمان بسیج اصناف کشور در دبیرخانه جشنواره اذعان داشت: قطعا جامعه صنایع دستی در شرایط فعلی نیازمند همگرایی و هم افزایی تمامی بخش های فعال کشور در حمایت از هنرمندان، تولیدکنندگان ، فروشندگان ،تجار وصادرکنندگان صنایع دستیست و قطعا چنین حرکت هایی روح امید و نشاط را به جامعه صنایع دستی تزریق مینماید